منطقه تفریحی دهکده توریستی گنجنامه

مرکز تفریحی دهکده توریستی گنجنامه در همدان

توسط
مرکز تفریحی دهکده توریستی گنجنامه در همدان
4.7 (93.33%) 3 رأی

دهکده توریستی گنجنامه کجاست؟

دهکده توریستی گنجنامه در همدان در محل گنجنامه واقع شده است که دارای وسایل تفریحی برای مسافرین و توریستها و گردشگران همدانی می‌باشد. این مجموعه در کنار غار علیصدر همدان و تپه عباس آباد و هگمتانه و … به شهر همدان وجهه توریستی تفریحی افزوده است.

در این منطقه تفریحی توریستی بانجی جامپینگ و همچنین غار آکواریوم و سورتمه ریلی و تله کابین و رستوران و … دیگر وسایلی که می‌تواند برای شما تفریح و سرگرمی به ارمغان بیاورد تعبیه شده است که در کنار آبشار گنجنامه و کتیبه های تاریخی گنجنامه این محل را برای توریستها و گردشگران جایی مناسب ساخته است.

منطقه گردشگری توریستی گنجنامه همدان

فاصله دهکده توریستی گنجنامه تا مرکز شهر همدان حدود ۵ کیلومترمی باشد که کتیبه گنجنامه و آبشار گنجنامه نیز در نزدیکی همین دهکده توریستی واقع شده و هم فاصله می باشند.

شما گردشگران و توریست هایی که به همدان سفر می کنید قطعا بعد از غار علیصدر مهمترین جایی که باید به آنجا سر بزنید همین مرکز تفریحی یعنی دهکده توریستی گنجنامه و آبشار و کتیبه گنجنامه می‌باشد.

سوئیت همدان دات آی آر به شما معرفی میکند که سوئیت مبله نزدیک کتیبه گنجنامه و آبشار و دهکده توریستی گنجنامه موجود داریم اما پیشنهاد ما به شما اجاره سوئیت مرکز شهر بوده که هم به مراکز نزدیک تر باشید و هم قیمت کمتری بپردازید. چنانچه اصرار به بودن در این منطقه دارید میتوانید از باغ ویلاهای شخصی ما استفاده کنید.

 

منطقه تفریحی دهکده توریستی گنجنامه

شاید شما دوست داشته باشید