سر استخر تپه عباس آباد همدان

تپه عباس آباد در همدان یا همان بالااستخر

توسط
تپه عباس آباد در همدان یا همان بالااستخر
4 (80%) 6 رأی

تپه عباس آباد همدان یا همان سر استخر که همدانیها به آن بالای استخر نیز می گویند منطقه توریستی محسوب می شود که به آن عباس آباد گفته می شود. در قدیم این منطقه دارای استخری بوده به همین دلیل همدانیهای قدیم به آن بالای استخر میگویند.

منطقه تپه عباس آباد در شهر همدان

این منطقه خوش آب و هوا به خاطر اینکه به بالای شهر میرود به آن بام همدان هم گفته می‌شود که منطقه ای در آن وجود دارد که دارای استخر و دریاچه می‌باشد و دیگر منطقه پله هایی است که به بالای یک منطقه توریستی می‌رود و در آنجا کل شهر همدان زیر پای شماست و منظره ای دیدنی را تجربه خواهید کرد.

بام همدان

در تپه عباس آباد همدان که دارای درختان زیادی است و سرسبزی و طبیعت بکر و منحصر به فرد خود را دارد می توانید کل شهر را از بالا ببینید و شب های بسیار زیبایی را در آنجا سپری کنید.

شهربازی کوچک هم در این منطقه وجود دارد که کودکان می توانند در آنجا به بازی مشغول شود همچنین در دریاچه این منطقه می توانید قایق هایی را برای سپری کردن اوقات خود کرده و از آنجا لذت ببرید. این منطقه به نوعی نزدیک به دهکده توریستی گنجنامه نیز میباشد.

در ابتدای ورودی عباس آباد شما باید ورودی پرداخت کنید به خاطر اینکه درآمدی برای شهرداری باشد و بیش از حد شروع نشود چرا که این منطقه بسیار زیبا و گردشگری همواره شلوغ می‌شد ورودی دریافت می‌شود تا موجب کمتر شدن ازدحام جمعیت شده باشد.

شما دوستان و سروران گرامی می توانید برای اجاره سوئیت در نزدیکی تپه عباس آباد همدان با ما تماس بگیرید تا سوئیتهایی را در مرکز شهر و یا آپارتمان های مبله را در خود شهر همدان و همچنین منازل مبله نزدیکی تپه عباس آباد به شما معرفی کنیم.

 

سر استخر تپه عباس آباد همدان

 

شاید شما دوست داشته باشید