همدان پایتخت گردشگری آسیا

همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸

توسط

همدان پایتخت گردشگری آسیا

همانطور که میدانید اجلاس جهانی گردشگری امسال مصادف با سال ۲۰۱۸ در همدان برگزار میشود و به همین مناسبت همدان را به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی در سال ۲۰۱۸ نامگذاری کرده اند و این انتخاب میتواند ظرفیت های دیده نشده همدان را شکوفا سازد و معرفی مناسبی برای دیگر نقاط دنیا باشد تا با جذب هر چه بیشتر توریست و گردشگر بتواند گام مهمی در زمینه گردشگری همدان برداشته شود.

همدان ۲۰۱۸

بدون شک و تردید همت مسئولان همدان و تدابیری که اگر اتخاذ شود میتواند برای هر چه بهتر برگزار شدن این مراسم کمک کننده باشد که در روند معرفی و پیشرفت هر چه بیشتر همدان برای گردشگری جهانیان تسریع صورت بگیرد.

آمار گردشگری و توریسم همدان

بله همدان پایتخت گردشگری آسیا هست اما طبق آمار کشور ترکیه در سال ۲۰۱۷ سی و دومیلیون گردشگر بین المللی را به خود اختصاص داده بود که متاسفانه کشور ایران با این همه جاذبه گردشگری و تمدن و قدمت تنها ۶ میلیون گردشگر خارجی در سال ۲۰۱۷ داشت که با این که این آمار رشد زیادی نسبت به سال قبل آن داشته اما همچنان برای ایران قابل قبول نیست.

پیامدهای اقتصادی گردشگری برای همدان

گردشگر میتواند ارز آوری و شکوفایی اقتصاد را در پی داشته باشد که همانطور که میدانید همه درگیر همین اقتصاد هستند و بیشتر دغدغه خانواده ها را تشکیل میدهد و همین اجاره سوئیت در همدان که البته این موضوع ۹۹.۹ درصد برای گردشگران داخلی هست از طریق سفر هموطنان فراهم شده و همانطور که میبینید عده زیادی از این طریق کسب رزق میکنند.

در پایان ضمین دعوت از همه شما ایرانیان عزیز به همدان و تشریف فرمایی به این شهر باستانی و زیبا یادآور میشود که اجاره سوئیت و باغ و ویلا در همدان به صورت روزانه و با قیمت مناسب در اختیارتان قرار میگیرد و میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز رزرو با ما تماس بگیرید تا در خدمت شما باشیم.

سوئیت منزل برای توریست و مسافر در همدان

سوئیت های شیک و تمیز و با قیمت منصفانه تک خواب دو خواب دارای آشپزخانه و پارکینگ و … برای اسکان شما مسافرین عزیز همدان در نظر گرفته شده است که شماره ای که برای رزرو و اجاره سوئیت در همدان میتوانید با آن تماس بگیرید به شرح زیر است.

۰۹۱۸۷۰۶۶۵۸۱

همدان پایتخت گردشگری آسیا2018
همدان پایتخت گردشگری آسیا۲۰۱۸
همدان پایتخت گردشگری آسیا
همدان پایتخت گردشگری آسیا

شاید شما دوست داشته باشید